فروشگاه آقای آشپزخانه تمامی سفارشات خود را از طریق تیپاکس _پست پیشتاز و در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد.

پس از نهایی شدن خرید ، کالا بسته بندی شده و به شرکتهای حمل نقل تحویل داده می شود لذا شرایط ارسال فروشگاه آقای آشپزخانه در چند حالت کلی تیپاکس_ پست، باربری(با هماهنگی قبلی) می باشد. که در ادامه شرایط هر کدام را بیان می نماییم.

  • ارسال از طریق پست و تیپاکس

نحوه ارسال سفارش به این صورت است که بعد ثبت سفارش توسط مشتری ، بین 3 تا 5 روز کاری بعد از تحویل به پست یا تیپاکس میشود کد مرسوله به سه روش ارسال پیامک و کارتابل مشتری در دسترس خواهد بود.

توجه داشته باشید به دلیل فروش حضوری فروشگاه کارهای ارسال و پردازش در ایام هفته(شنبه تاچهارشنبه)صورت میگیرد وپنجشنبه و جمعه و تعطیلات رسمی جز آن نمیباشد.

نکته مهم ( دلایل تاخیر مربوط  به ترافیک بالای شرکت های حمل و نقل  پست واعمال محدودیت در صدور کد رهگیری از طرف پست مرکزی استان می باشد.

توجه:زمان رسیدن کالا به طور دقیق مشخص نیست و پس از دریافت کد رهگیری از سامانه شرکت های حمل و نقل (تیپاکس_پست) میتوانید مرسولات خور را رهگیری کنید.

مشتریان باید هزینه سفارشات خود را هنگام انجام سفارش پرداخت نمایند و امکان تسویه در محل وجود ندارد. زمان تقریبی تحویل سفارشات پستی در هنگام سفارش به اطلاع مشتریان می‌رسد و تمامی مرسولات با سریع‌ترین روش ارسال پستی یعنی تیپاکس_ پست پیشتازارسال می‌شوند.