پس از خرید کالا توسط مشتری، وجود برخی از مسائل موجب بازگشت کالا توسط خریدار می‌شود. شرایط بازگشت کالا منوط به وجود یکی از موارد زیر است:

لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

در صورت وجود ایراد در کالا

مشتری موظف است پس از تحویل بسته پستی از مامور اداره پست، هنگام باز کردن از بسته خود برای پشتبان  فروشگاه آقای آشپزخانه فیلم تهیه کند(فيلم بايد از اول باز كردن بسته پستي تا تست برق دستگاه بايد صورت گيرد) و سلامت دستگاه ارسالی را تایید کند . ‎در غیر این صورت هیج گونه ضمانتی در صورت بروز هر گونه ضربه،خط و خش ظاهری مورد قبول نمی باشد

در صورتی که ایراد کالا ناشی از استفاده نادرست باشد قابل بازگردانی نیست

تمام محصولات فقط ۲۴ ساعت فرصت تست دارند

در صورت مغایرت کالا با مشخصات درج شده در سایت

تمامی مشخصات فنی محصولات طبق اطلاعات دقیق ذکر شده توسط برند سازنده در سایت درج می‌شود. مشخصات اسمی محصولات در اینجا مورد بررسی قرار می‌گیرد و ملاک تشخیص معیارهای دقیق ذکر شده اسمی می‌باشد و لاغیر. در صورتی که مغایرت بدون باز کردن بسته‌بندی محصول قابل تشخیص باشد باید از باز کردن بسته‌بندی خودداری شود و کالا بازگردانده شود. در صورتی که تشخیص مغایرت بدین شکل امکان‌پذیر نبوده است باید محصول شرایط نو بودن خود را دارا باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد. در این صورت نیز باید بسته‌بندی و جعبه محصول به همراه تمامی محتویات جعبه حاوی سفارش به طور کامل بازگردانی شوند. جعبه محصولات باید در شرایط سالم بازگردانی شود؛ هرگونه ایراد فیزیکی باعث از بین رفتن ضمانت تعویض می‌شود. بهتر است سفارشات در جعبه پستی ارسالی خود فروشگاه آقای آشپزخانه بازگردانی شوند و نکات امنیتی در بازگردانی سفارشات باید به دقت صورت گیرد. در تمام حالات مغایر با شرایط کالا و ارسال آن باید حداکثر تا 24 ساعت پس از تحویل سفارش از طریق تلفن یا ایمیل به دفتر آقای آشپزخانه اطلاع داده شود.

از ارسال کالا بدون هماهنگی با مسئول پشتیبانی جداً، خودداری کنید.

برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

در صورت انصراف از خرید توسط مشتری

در صورتی که کالا ارسال نشده و امکان برگشت از خرید وجود داشته باشد سفارش قابل انصراف است و وجه پرداختی تا 48 ساعت به حساب مشتری بازگردانی می‌شود(مالیات از ان کسر میشود) حتما دقت فرمایید. سفارش باز شده یا دست خورده قابلیت انصراف از خرید را دارا نیست. حق انصراف از خرید شامل کاربر مصرف کننده و به اصطلاح خرید تکی می‌شود و فاکتورهای عمده قابل بازگردانی نیستند.

اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد:

اگر متوجه شدید کالا موقع حمل و نقل و یا سایر موارد آسیب دیده است ، از آنجایی مطابق فاکتور ارسالی , کالای خریداری شده کاملا تست شده تحویل شرکت حمل و نقل گردیده , هر گونه شکستگی و یا آسیب دیدگی احتمالی بر عهده شرکت حمل و نقل می باشد .

گارانتی اصالت کالا

تمامی کالای موجود درسایت دارای ضمانت اصالت بوده و در صورت مشاهده هر گونه عدم اصالت کالا ، مشتری می تواند با هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه آقای آشپزخانه ، کالای خریداری شده را برگشت دهد.